RMC1/4K2431FTE
MFR.Part #
RMC1/4K2431FTE
JLCPCB Part #
C5856442
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS