RMC1/20-59R0FPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/20-59R0FPA
JLCPCB Part #
C7344167
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS