RPC32155JTP
MFR.Part #
RPC32155JTP
JLCPCB Part #
C2597479
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 200V 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS