RLC20K6R20FTP
MFR.Part #
RLC20K6R20FTP
JLCPCB Part #
C2597204
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS