RMC1/10-9101FTP
MFR.Part #
RMC1/10-9101FTP
JLCPCB Part #
C20091763
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS