RLC20K3R30FTP
MFR.Part #
RLC20K3R30FTP
JLCPCB Part #
C2597200
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS