RMC1/8K22R1DTP
MFR.Part #
RMC1/8K22R1DTP
JLCPCB Part #
C5875805
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS