RPC32434JTP
MFR.Part #
RPC32434JTP
JLCPCB Part #
C4046186
Description
-55℃~+155℃ 333mW 430kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS