RLC20K2R20JTP
MFR.Part #
RLC20K2R20JTP
JLCPCB Part #
C4128055
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS