RGC1/32C2550DPA
MFR.Part #
RGC1/32C2550DPA
Description
-55℃~+125℃ 255Ω 30mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS