RLC16-R100JTP
MFR.Part #
RLC16-R100JTP
JLCPCB Part #
C2597028
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 100mΩ 250mW Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS