RMC1/4K2402FTE
MFR.Part #
RMC1/4K2402FTE
JLCPCB Part #
C6977638
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS