RLC10K3R90FTH
MFR.Part #
RLC10K3R90FTH
JLCPCB Part #
C4336842
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS