RPC16622JTP
MFR.Part #
RPC16622JTP
JLCPCB Part #
C2596879
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS