RLC10K10R0FTH
MFR.Part #
RLC10K10R0FTH
JLCPCB Part #
C2596988
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS