RLC20K10R0FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RLC20K10R0FTP
JLCPCB Part #
C2597236
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS