RMC1/32-1002FPA
MFR.Part #
RMC1/32-1002FPA
JLCPCB Part #
C5876460
Package
1005
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS