RGC1/8C63R4FTP
MFR.Part #
RGC1/8C63R4FTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS