RGC1/8C5101FTP
MFR.Part #
RGC1/8C5101FTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS