RMC1/10K2941DTP
MFR.Part #
RMC1/10K2941DTP
JLCPCB Part #
C20091828
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.94kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS