RGC1/8C4R02FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/8C4R02FTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.02Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS