RGC1/8C4422FTP
MFR.Part #
RGC1/8C4422FTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS