RGC1/16C4641FTP
MFR.Part #
RGC1/16C4641FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS