RGC1/8C2402FTP
MFR.Part #
RGC1/8C2402FTP
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS