RGC1/8C18R7DTP
MFR.Part #
RGC1/8C18R7DTP
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS