RMC1/2K3013FTE
MFR.Part #
RMC1/2K3013FTE
JLCPCB Part #
C7344220
Description
-55℃~+155℃ 301kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS