RMC1K5603FTE
MFR.Part #
RMC1K5603FTE
JLCPCB Part #
C5727745
Description
-55℃~+155℃ 1W 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS