RGC1/8C12R1FTP
MFR.Part #
RGC1/8C12R1FTP
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS