RMC1/8K1910DTP
MFR.Part #
RMC1/8K1910DTP
JLCPCB Part #
C6397650
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS