RGC1/32C7682DPA
MFR.Part #
RGC1/32C7682DPA
Description
-55℃~+125℃ 30mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS