RGC1/32C1780DPA
MFR.Part #
RGC1/32C1780DPA
Description
-55℃~+125℃ 178Ω 30mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS