RGC1/32C1782DPA
MFR.Part #
RGC1/32C1782DPA
Description
-55℃~+125℃ 17.8kΩ 30mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS