RGC1/20C1002BPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/20C1002BPA
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS