RGC1/20C1102BPA
MFR.Part #
RGC1/20C1102BPA
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS