RGC1/16SK97R6DTH
MFR.Part #
RGC1/16SK97R6DTH
Description
-55℃~+155℃ 63mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS