RGC1/32C6812DPA
MFR.Part #
RGC1/32C6812DPA
Description
-55℃~+125℃ 30mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS