RGC1/16SK66R5FTH
MFR.Part #
RGC1/16SK66R5FTH
Description
-55℃~+155℃ 63mW 66.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS