RGC1/16SK45R3DTH
MFR.Part #
RGC1/16SK45R3DTH
Description
-55℃~+155℃ 45.3Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS