RGC1/10C2264FTP
MFR.Part #
RGC1/10C2264FTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.26MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS