RGC1/16SK11R3DTH
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/16SK11R3DTH
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS