RGC1/16SC8062BTH
MFR.Part #
RGC1/16SC8062BTH
Description
-55℃~+155℃ 63mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS