RMC1/2K7322FTE
MFR.Part #
RMC1/2K7322FTE
JLCPCB Part #
C5876453
Description
-55℃~+155℃ 73.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS