RGC1/16SC6801FTH
MFR.Part #
RGC1/16SC6801FTH
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS