RLC10-1R10FTH
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RLC10-1R10FTH
JLCPCB Part #
C4039750
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1.1Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS