RGC1/16SC6650FTH
MFR.Part #
RGC1/16SC6650FTH
Description
-55℃~+155℃ 63mW 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS