RGC1/16SK19R6FTH
MFR.Part #
RGC1/16SK19R6FTH
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS