RGC1/16SC5110DTH
MFR.Part #
RGC1/16SC5110DTH
Description
-55℃~+155℃ 511Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS