RGC1/16SC6982DTH
MFR.Part #
RGC1/16SC6982DTH
Description
-55℃~+155℃ 63mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS