RGC1/16SC4751FTH
MFR.Part #
RGC1/16SC4751FTH
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS