RGC1/16SC3000FTH
MFR.Part #
RGC1/16SC3000FTH
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS